Personal

Avdelningen för Industriell organisation och produktion

Kristina Säfsten

Peter Hugoson

Claudia Alayon

Tehseen Aslam

  • Forskare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB

Jenny Bäckstrand

Lisa Bäckvall

Nina Edh Mirzaei

Thomas Ekström

  • Industridoktorand
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB

Annika Engström

David Eriksson

Karin Havemose

Lisa Hedvall

Per Hilletofth

Rida Ijaz

Mats Jackson

  • Professor, Programchef
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • mats.jackson@ju.se
  • +4636-10 1096

Hamid Jafari

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • hamid.jafari@ju.se
  • +46 36-10 1864

Leif-Magnus Jensen

Eva Johansson

Glenn Johansson

Anette Karltun

Johan Karltun

  • Docent, Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • johan.karltun@ju.se
  • +46 36-10 1630

Nikolas Käkelä

Carina Larsson

Duncan Levinsohn

  • Tillförordnad Universitetslektor, Avdelningschef
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • duncan.levinsohn@ju.se
  • +46 36-10 1820

Malin Löfving

Peter Manfredsson

  • Industridoktorand
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB

Stig-Arne Mattsson

Chris McIlroy

  • Tekniklektor, Programansvarig, kandidatår
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • chris.mcilroy@ju.se
  • +46 36-10 1914

Amos Ng

  • Gästprofessor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • amos.ng@ju.se

Djordje Popovic

Ewout Reitsma

Anna Rosengren

  • Tekniklektor, Kvalitetssamordnare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • anna.rosengren@ju.se
  • +46 36-10 1983

Carin Rösiö

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • carin.rosio@ju.se
  • +46 36-10 1638

Roaa Salim

  • Doktorand
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • roaa.salim@ju.se
  • +46 36-10 1666

Cinzia Sansone

Movin Sequeira

Mohsen Servati

Vanajah Siva

  • Tillförordnad Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • vanajah.siva@ju.se
  • +4636-10 1614

Rigmor Skoglund

Kristina Sollander

Mats Thilen

Fredrik Tiedemann

Julia Trolle

  • Universitetsadjunkt
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • julia.trolle@ju.se
  • +46 36-10 1670

Jan Weiss

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • jan.weiss@ju.se
  • +46 36-10 1680

Alexander Vestin

Tomas Wigerfelt

Joakim Wikner

Rainer Winkler

Paraskeva Wlazlak

Magnus Vårbrant

Emine Zehra Yurtkulu

Madelene Zetterlind

Sidan uppdaterad 2018-03-16






Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information