Personal

Avdelningen för Byggnadsteknik och Belysningsvetenskap

Mathias Adamsson

Kharin Abrahamsson

Nina Andersson

Myriam Aries

Gordana Asanovic

Laura Bernadet

Sverker Björklund

Ann-Marie Dahl

Anahita Davoodi

Samer El Kari

Bengt Erlandsson

Geza Fischl

  • Tillförordnad universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • geza.fischl@ju.se
  • +4636-10 1536

Johanna Glans

Kaj Granath

  • Universitetslektor, Programledare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • kaj.granath@ju.se
  • +46 36-10 1569

Cecilia Häggström

Mattias Jacobsson

Elaheh Jalilzadehazhari

Peter Johansson

  • Universitetslektor, Tillförordnad
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • peter.johansson@ju.se
  • +46 36-10 1563

Annika Jägerbrand

Peter Karlsson

  • Tekniklektor, Biträdande Avdelningschef
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • peter.m.karlsson@ju.se
  • +46 36-10 1567

Thorbjörn Laike

Martin Lennartsson

Henrik Linderoth

Christoph Merschbrock

Annika Moscati

Hamid Movaffaghi

Nasik Najar

  • Tillförordnad Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • nasik.najar@ju.se
  • +46 36-10 1598

Kjell Nero

  • Tekniklektor, Programledare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • kjell.nero@ju.se
  • +46 36-10 1564

Thomas Olsson

  • Tekniklektor, Avdelningschef
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • thomas.olsson@ju.se
  • +46 36-10 1956

Mikael Petersson

Johan Röklander

Torbjörn Schultz

Moe Soheilian

  • Forskningsassistent
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB

Håkan Tornberg

Ulrika Wänström Lindh

Ibrahim Yitmen

Sidan uppdaterad 2018-03-16






Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information